Лампадка

Майстрування лампадки ВСМ


«В нашому фойє панувала святкова тиша. Пахнуло Різдвом.

І якраз тут всередині спалахнуло світло, що мало сповістити людям мир на Різдво.

Люди стояли і зачаровано дивилися

на засвічення Вогню, а потім обережно несли

Вогник у зроблених власними руками лампадках.»

Запропонуйте своєму патрулю спеціально до акції «Вифлеємське Світло Миру» виготовити лампадку. Переконані, що майструвати сподобається не лише юнакам, а й юначкам. Та-ка лампадка стане гарною окрасою стята на передріздвяним надбанням кожного патруля. Матеріали: Дно та дашок з деревини: кожна частина по 20 см х 20 см x 0,7 см, 4 бічні дощечки розміром 2 см x 2 см x 32 см, 8 округлих дощечок діаметром 1 см, довжиною 4 см, 2 круглих дощечки діаметром 0,4 см, довжиною 20 см, 1 гвіздок, 1 металева пластинка розміром 5 см x 14 см, провід для ручки до лампадки, 1 дно від металевої банки розміром 7 см з отвором 4 см, маленький шуруп, 4 шматки скла (або акрилового скла) розміром 15,2 см х 32 см, 1 свічка, 1 прозора наклейка із символікою Вифлеємського Світла (за бажанням). Інструкція по майструванню Виріжте дно та дашок лампадки.

Просвердліть дірки діаметром 1 см по кутках дна. Просвердліть декілька дірок у дні для вільного надходження повітря долампадки. Для закріплення свічки забийте гвіздок по середині дна. Просвердліть дірки, діаметром 1 см по кутках дашка (точно у тих місцях, що й у дні). По середині дашка випиляйте отвір, діаметром 4 см. Просвердліть дві дірки у кришці для закріплення дротяних петельок для ручки. Зігніть металеву пластинку у напівкруглу.

форму. Прикрутіть металеву пластинку у дашок. Прикрутіть до дашка дно від металевої банки. Закріпіть на кришці дротяні петельки для ручки, кінці загніть. Закріпіть ручку лампадки
Випиляйте чотири бічні дощечки розміром 32 см.
По краях бічних дощечок випиляйте отвори діаметром 1 см для округлих дощечок.
Випиляйте вісім округлих дощечок довжиною 4 см. Вклейте округлі дощечки в отвори бічних дощечок.
Відфрезеруйте розрізи для скла у бічних дощечках (округлі дощечки мають бути вклеєними у бічні перед фрезеруванням).
Встановіть бічні дощечки до дна та приклейте (округлі дощечки повинні пройти по дну та дашку). Підженіть скло та вставте. Вставте свічку.
Надягніть дашок та закріпіть за допомогою маленьких округлих дощечок. Наклейте прозору наклейку із символікою Вифлеємського вогню на зовнішній бік одного із скла лампадки.

Джерело:

ВИФЛЕЄМСЬКИЙ
ВОГОНЬ МИРУ
підручна книжечка


Comments